אודותנו​

כדי לקדם בריאות נפשית ורווחה דרך גישה מוגברת לאפשרויות טיפול פסיכדליים בטוחים ומשפטיים ושירותי טיפול.

החזון שלנו

ליצור עולם שבו טיפול פסיכדלי זוכה להכרה רחבה ונגישה לכל האנשים באופן הוגן ושוויוני, ללא הבדל גזע, מגדר, נטייה מינית או מצב סוציו-אקונומי.

פגשו את הצוות​

פיני באומל

מייסד ומנהל

פיני בוימל הוא עובד סוציאלי פסיכדלי אשר מקדם מזעור נזקים, אינטגרציה בקהילה, גישה לטיפול פסיכדלי, שינוי מדיניות סמים וחינוך. תוך שימוש בידע האישי שלו ממעל עשור של שימוש בפסיכדליה כאמצעי לריפוי, בילוי והתפתחות רוחנית, והכשרתו כעובד סוציאלי במסלול לשינוי מדיניות,כמטפל פסיכדלי וכמנחה אינטגרציה, פיני הוא מייסד שותף במספר יוזמות, ביניהם " חמצ"ן – חינוך ומידע לצמצום נזקים", ו"כתר" מרפאת הקטמין הראשונה בירושלים. פיני מתנדב כיו"ר העמותה באקספט, כחבר בצוות המחקר של ועדת הסמים הממשלתית בישראל, מנהל בקהילה הפסיכדלית המקוונת הגדולה בישראל "מדברים פסיכדליה", וב"אנשים טובים", צוות המרחבים הבטוחים של עמותת על"ם.

שון לייקוב​

מנכ"ל

יש לי תואר שני בפסיכולוגיה ייעוצית ורקע בחינוך לא פורמלי. לאחר יותר מעשור במזעור נזקים פסיכדליים, המעבר לטיפול פסיכדלי נראה כצעד טבעי, במיוחד עם ההיכרות המוקדמת לחשיבות סט, סטינג ורקע, בנוסף לחומר.

הניסיון שלי של 5 שנים בהפעלת מרכז למטיילים בהודו, שם נתקלתי בחיילים משוחררים מצה"ל מעבדים את חוויותיהם, כולל השימוש בפסיכדליות, השאיר בי את הצורך להכניס טכנולוגייה חדשה זו  לתחום של בריאות הנפש בארץ, בצורה בטוחה וחוקית.

יוני קופר

סמנכ"ל התפעול

במשך רוב תקופת הקריירה שלי, עבדתי כמגייס כספים ופיתוח משאבים לעולם הלא-ממשלתי. יחד עם שותפים ותומכים אסטרטגיים, איתנתי את הסיפורים על ההשפעה וההשראה המתגלות מפרויקטים שונים.

כיום, אני ממשיך לעבוד עם מספר עמותות – כולל מיזמים קנביס ופסיכדליים – ומאפשר להם לתכנן וליישם אסטרטגיות לגיוס כספים, לגדול על ידי תודעה ציבורית ולפתח תמיכה ממשקיעים פילנתרופיים.

כמישהו שניצל את ההשפעה והכוח של רפואות פסיכדליות, אני ממשיך לפעול למטרה של גישה בטוחה וחוקית לתרופות מצמחים לאנשים מכל העולם.

אורן לוין​

סמנכ"ל הטכנולוגיות​

עם למעלה מ-15 שנים בהייטק ותשוקה לעזור לארגונים ולאנשים לפרוח, בניתי ושיפרתי תהליכים, הובלתי צוותים מקצועיים ונהניתי לראות אותם משגשגים.
לאחר תאונת דרכים ששינתה את חיי בשנת 2021 שהובילה אותי לדיכאון ושחיקה, חקרתי טיפול בסיוע פסיכדלי. לאחר שצללתי לתוך מספר רב של ספרים בנושא, יצאתי למסע טרנספורמטיבי עם טיפול פסיכדלי, שעזר לי להתגבר על שחיקה, להוצי אותי מדיכאון ולבנות מחדש את מערכת היחסים שלי עם אחי. החוויות הללו שינו אותי לטובה. אני אעשה כל שביכולתי כדי לקדם את השימוש הבטוח והחוקי בהן.