פורם מטפלים​

העצמת מטפלים פסיכדליים: קבוצת התמיכה והלימוד החדשה החודשית שלנו

אנו נרגשים להכריז על הקמת יוזמה פורצת דרך שמטרתה לטפח קהילה תומכת ובעלת ידע עבור מטפלים פסיכדליים. בתור תומכים בריפוי הוליסטי ובשימוש אחראי בחומרים פסיכדליים, אנו מבינים את המשמעות של למידה מתמשכת וצמיחה מקצועית בתחום טרנספורמטיבי זה. בהתאם לחזון זה, אנו משיקים קבוצת תמיכה ולימוד עמיתים חודשית ביום ראשון בערב, המתקיימת באמצעות זום, המיועדת באופן בלעדי לבוגרי קורסי טיפול פסיכדלי מוכר שעובדים או עומדים לעבוד עם חומרים אלו.

החשיבות של קהילה וצמיחה:

ככל שתחום הטיפול הפסיכדלי ממשיך להתפתח, חיוני למטפלים להישאר מחוברים לאנשי מקצוע בעלי דעות דומות ולהישאר מעודכנים במחקרים העדכניים ביותר, שיטות עבודה מומלצות ושיקולים אתיים. על ידי יצירת סביבה תומכת, שבה המשתתפים יכולים לחלוק חוויות, לדון במקרים מאתגרים ולשתף פעולה ביוזמות מחקריות, אנו שואפים לשפר את איכות הטיפול הניתן ללקוחות ולתרום להרחבת התחום המבטיח הזה.

קריטריונים להשתתפות:

קבוצה זאת נועדת להיות פורום מקצועי של מטפלים. לכן קבענו קריטריונים ספציפיים לזכאות עבור מועמדים פוטנציאליים. כדי להצטרף לקבוצת התמיכה והלימוד עמיתים, אנשים חייבים לעמוד בדרישות הבאות:

  • סיום קורס טיפול פסיכדלי מוכר: חברים פוטנציאליים חייבים לסיים בהצלחה תוכנית הכשרה בעלת מוניטין המתמחה בטיפול בעזרת פסיכדלי. זה כולל הכשרת MAPS לטיפול נתמך MDMA, הכשרת KAP (פסיכותרפיה נתמכת קטמין), הכשרות של Medicinal Mindfulness ומקבליהם. אם עברת הכשרה אחרת, נא לפנות לשיקול.
  • עובד או עומד לעבוד עם החומרים: קבוצה זאת אינה קבוצת הכשרה ונועדת לבעלי מקצוע העובדים בתחום להתייעץ ולקבל תמיכת עמיתים. לכן השתתפות מוגבלת לאלו שכבר עובדים עם החומרים האלו באופן חוקי וגלוי, עומדים לפתוח קליניקה או לקבל עבודה בתחום או מחכים לאישור (למשל MDMA) כדי להתחיל לעבוד ורצים להישאר מעודכנים ומחוברים.

סדר יום חודשי:

מפגשי תמיכת עמיתים וקבוצות לימוד שלנו יתקיימו ביום ראשון האחרון של כל חודש, החל מהשעה 20:00, וימשכו כשעתיים וחצי. המפגשים יהיו בנויים כך שיציע שילוב של דיונים אינטראקטיביים, מחקרים, תיאורי מקרה ומצגות בנושאים רלוונטיים בתחום הטיפול הפסיכדלי. דוברים אורחים, כולל מומחים וחוקרים מובילים, יוזמנו מעת לעת לחלוק את התובנות והחוויות שלהם.

סודיות ואתיקה:

כדי לשמור על הפרטיות והאבטחה של כל המשתתפים, אנו מקפידים על קוד סודיות בתוך הקבוצה. מכיוון שטיפול פסיכדלי כרוך לרוב בחוויות רגישות ואישיות, אנו רוצים שהחברים שלנו ירגישו בנוח לשתף את המחשבות והאתגרים שלהם בגלוי תוך אמון שהדיונים שלהם יישארו בגבולות הקבוצה.

כאשר אנו יוצאים למסע זה של צמיחה ושיתוף פעולה, אנו נרגשים לראות את ההשפעה החיובית שתהיה לקהילה שלנו של מטפלים פסיכדליים מיומנים וחמלה על חייהם של אינספור אנשים המחפשים ריפוי ושינוי.

תאריךנושא
27/8

היכרות, כללי הקבוצה ודרכי הודעה

מיהו המטפל הפסיכדלי – סקירת ספרות אודות הכשרות מטפלים והמלצות לטיפול פסיכדלי אחראי ואמין

8/10 (הפגישה נדחתה בעקבות יום כיפור)השלם גדול מכל חלקיו – הכנה, מסע ואינטגרציה: הבדלים ומשותפים
29/10סינון: לפי חומר, לפי אישיות, או משהו אחר לגמרי?
26/11אתיקה וגבולות בטיפול פסיכדלי
31/12מוזיקה, סט וסטינג והמטפלים השותפים הנסתרים
28/1קנאביס ככלי לטיפול פסיכדלי
25/2מגע
31/3סט וסטינג והתהליך הטיפולי

אנו מצפים לצאת איתך למסע הטרנספורמטיבי הזה!

הרשמה לפורם​